no-img
ساروگرافیک

آموزش فعال کردن منوی 3d در فتوشاپ - ساروگرافیک

ساروگرافیک

ادامه مطلب

ZIP
آموزش فعال کردن منوی 3d در فتوشاپ
امتیاز 5.00 ( 4 رای )
zip
تیر ۳, ۱۳۹۶

آموزش فعال کردن منوی 3d در فتوشاپ


https://sarographic.ir/wp-content/uploads/2017/06/3d.jpg

فتوشاپ یکی از محصولات شرکت ادوبی می باشد که عمده ترین مشکل این نرم افزار در ایران برای برخی افراد فعال نبودن منوی 3D یا همان منوی سه بعدی فتوشاپ می باشدکه در صورت نصب نسخه های کرک شده بعضی امکانات فتوشاپ از جمله منوی سه بعدی غیر فعال می شود.

آموزش فعال کردن منوی 3d در فتوشاپ

استفاده از تمام امکانات فتوشاپ نیازمند در اختیار داشتن نسخه قانونی است. در صورتی که شما نسخه کرک شده را نصب کرده باشید، نمی توانید به بعضی امکانات فتوشاپ، از جمله منوی سه بعدی (3D) دسترسی داشته باشید.

ما در زیر روشی را برای حل این مشکل به شما پیشنهاد می کنیم تا بتوانید از تمام این امکانات استفاده کنید:

برای نصب روی setup کلیک کنید و در ادامه Trial را انتخاب کنید و فرایند نصب را به صورت معمولی ادامه دهید تا نصب به پایان برسد.

مهمترین کاری که شما نبایدانجام دهید، نصب کرک آن است. یعنی قبل از اجرای فتوشاپ، نباید فایل Patch را نصب کنید و بگزارید برنامه اجرا شود تا پنجره مربوط به نصب موقت که 30 روزه است به نمایش در آید. سپس روی دکمه سمت راست کلیک کنید تا پنجره بسته شود.

در این حالت تمام امکانات فتوشاپ در اختیار شما می باشد ولی دو مشکل وجود دارد. اول اینکه برنامه سی روزه است و پس از پایان 30 روز، باید مجددا آن را نصب کنید و مشکل دوم اینکه هر بار بعد از اجرای فتوشاپ، مجبورید پنجره نمایش تعداد روزهای باقیمانده را که پس از اجرای فتوشاپ به نمایش در می آید را ببندید.

برای حل این مشکل، فتوشاپ را ببندید و فایل Patch را در محل نصب فتوشاپ ودر پوشه Adobe photoshop cs6 کپی و اجرا کنید. با این کار فتوشاپ شما کرک می شود و پنجره مذکور به نمایش در نمی آید و در عین حال، تمام امکانات آن را در اختیار دارید.

کل مطالب بالا در این خلاصه می شود که شما نباید از ابتدا فایل Patch رانصب و باید پس از یک بار اجرای فتوشاپ به صورت زماندار، وبستن آن، Patch را به روش گفته شده نصب کنید.

 

آموزش فعال کردن منوی 3d در فتوشاپموضوعات :
آموزش , فتوشاپ

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *