no-img
ساروگرافیک

آموزش استفاده از اکشن در فتوشاپ - ساروگرافیک

ساروگرافیک

ادامه مطلب

ZIP
آموزش استفاده از اکشن در فتوشاپ
امتیاز 5.00 ( 4 رای )
zip
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
سطح آموزش: مبتدی

آموزش استفاده از اکشن در فتوشاپ


https://sarographic.ir/wp-content/uploads/2017/06/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DA%A9%D8%B4%D9%86.jpg

می دانید اکشن ها یکی از ابزار های پرکاربرد برای مبتدیان در فتوشاپ هستند و اکشن ها افکت های آماده ای هستند که در عرض چند ثانیه روی تصویر ما اعمال می شوند حال چگونه می توانیم از این اکشن ها در فتوشاپ نصب و استفاده کنیم.

آموزش استفاده از اکشن در فتوشاپ

برای نصب یک اکشن در فتوشاپ کافیست فایل اکشن که با فرمت ATN هستند رو باز کنید. یعنی خیلی ساده دوبار کلیک کنید. پس از کلیک نرم افزار فتوشاپ باز شده و اکشن به اکشن هاتون اضافه مشود.
برای استفاده از اکشن ها باید از قسمت اکشن ها اکشنتون رو انتخاب کنید. این قسمت معمولا سمت راست صفحه هست ولی اگر پیدا نکردید از منوی Window برنامه فتوشاپ اکشن رو انتخاب کنید تا پنجره آن هم نمایش داده شود.
هر اکشن در یک فولدر هست و میشود در یک فولدر چند اکشن وجود داشته باشد. پس از باز کردن هر فولدر اکشنتون رو انتخاب کنید و در پایین پنجره اکشن ها روی دکمه پلی (Play) کلیک کنید و بسته به حجم و افکت های اکشن باید صبر کنید تا اعمال انجام شود.موضوعات :
آموزش , فتوشاپ

دیدگاه ها


5 پاسخ به “آموزش استفاده از اکشن در فتوشاپ”

  1. […] توانید از آموزش نصب و استفاده از اکشن استفاده […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *